Bundle

Bundle, 13 binin üzerinde kaynaktan haber ve içerik derleyerek 1,2 milyon aktif kullanıcısına kişiselleştirilmiş bir haber akışı sunan mobil bir haber kürasyon uygulamasıdır. Uygulamanın içerisinde 22 farklı kategoriden binlerce yerli ve yabancı kaynak bulunmaktadır. 

Günün öne çıkan ve son dakika haberlerinin yanı sıra kategori bazlı bildirim göndererek kullanıcılarının gündemi takip etmesini sağlamaktadır. Haberler editoryal olarak seçilip en kaliteli içerikleri kullanıcılarımızla buluşturuyoruz.

Bunun yanı sıra Bundle’da:

  • Bundle Studio, markalı hikâye anlatıcılığı üzerine çözümler ürettiğimiz native kreatif içerik stüdyomuz. Bundle Studio ile markalarımıza anlamlı ve uzun süre tüketime uygun içerikler sunmaya devam ediyoruz. Hyundai ile yaptığımız “Neden bir sonraki aracınız elektrikli olacak?” isimli projemiz bunlardan biri.
  • Bundle Bültenler, Bundle’ın içeriklerini bir tema ışığında özenle seçip kullanıcılarına kaliteli içerik sunduğu bir çalışmadır. İki haftada bir çıkan ve global kaynaklardaki benzersiz içerikleri kullanıcılarımızla buluşturduğumuz Edition Bültenlerimiz; sosyal farkındalığı artırmak için hazırladığımız bültenler ile kullanıcılarımıza sosyal içerik anlamında üst düzey bir deneyim sunuyoruz.
  • Uygulamanın içinde bulunan İçerik Mağazası’ndaki “Bundle Başlangıç Paketi” , “Bundle’a Yeni Eklenenler” gibi kaynak paketlerimizle kullanıcılarımızı yeni ve kaliteli kaynaklarla tanıştırıyor, internette saatlerce kaliteli içerik arama zahmetinden onları mahrum bırakıyoruz.

Yakın zamanda ise Bundle web sitemizi kullanıcılarımızın beğenisine sunduk. Özel bir algoritma ile beş farklı kategoriden ve onlarca kaynaktan elde edilen canlı bir kürasyon ile masaüstünde gündem takip etmek isteyenler için sade bir deneyim sunuyoruz. 

Pazarlama alanında ise Bundle Sokak Röportajı Reklam Filmi’mizle 16. Felis Ödülleri’nde Metin Yazımı ve Medya/Yayıncılık kategorilerinde üç adet Felis Ödülü kazandık.