Trendyol

Türkiye’de doğan ve büyüyen bir şirket olarak ülkemiz için en büyük pozitif etkiyi yaratmayı hedefliyoruz.

Esnaf ve KOBİ’lerimizi dijitalleştirerek, onları daha çok müşteriye ulaştırıyoruz ve işlerini büyütüyoruz.

Kadının ekonomik ve toplumsal konumunu güçlendirmek için ‘’Güçlü Kadınlar Programı’’nı yürütüyoruz. KAGİDER iş birliğinde ‘Gelecek Kadınların’ programını hayata geçirdik. Program kapsamında 3 yılda 3 bin kadına girişimcilik ve e-ticaret eğitimleri vermeyi hedefledik.

“Sepette İyilik Hareketi” ile STK’lara ait ürünleri tek bir çatı altında toplayarak, satışlarının tüm gelirini komisyonsuz olarak STK’lara aktardık. Aynı zamanda STK’lara ek kaynak yaratma hedefiyle dijital destek kartlarını müşterilerimize sunuyoruz. STK’lara yarattığımız kaynak 1 yılda 2 milyon TL’yi aştı.

Trendyol Sanat’ ile 150’den fazla sanatçının, bine yakın eserini sanatseverlerle buluşturduk. “Türkiye’nin Müzeleri Trendyol’da” projesiyle Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı 180’den fazla müze ve özel müzenin ürünlerini müşterilerimize sunduk.

TOG işbirliği ile üniversite öğrencilerine burs olanağı sağlarken, TEV işbirliğinde “Trendyol Kalpten Kalbe Bursu” fonunu kurduk.

Futbol Milli Takımlar resmi sponsoru olarak A Milli Futbol Takımı’na, Kadın ve eMilli takımlarımıza destek verdik. Aynı zamanda Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin (TMOK) Resmi Sponsorluğunu üstlendik.

Bu yıl ülkemizde yaşanan yangın felaketlerinde Tarım ve Orman Bakanlığı işbirliğinde, helikopterimiz, orman yangınları ile mücadele etti. Farklı bölgelerdeki canlıları kurtarmak için çalışan Haytap Gönüllüleri’nin malzeme, mama ve lojistik ihtiyaçlarının karşılanması için destek olduk.