Veloxia

2019 yılının haziran ayında kurulmuş olan Veloxia Technology geleceğini üst-düzey eğlence hizmeti sağlayıcıları arasında görmektedir. Veloxia’da misyonumuz, endüstri normlarını geride bırakacak, uzun vadeli ürünler tasarlamaktır.  Bundaki en önemli araçların kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve oyunlarımıza davranışsal ekonomi modelleri entegre etmek olduğunu düşünmekteyiz. 

Muhteşem bir seneyi geride bırakıyoruz. 2021’de Web3 tabanlı, Blockchain destekli “play-2-earn” modelleri üzerine çalışmaya başladık ve 2022 için hedeflerimizi bu yeni ve heyecan verici teknolojiler ile paralel hale getirdik. Halihazırda üzerinde çalıştığımız MOBA türü oyunumuz 2022’de kullanıcı ile buluştuğunda Türkiye’den çıkmış en büyük teknoloji ürünü olacak.

Veloxia’da oyunlarımızı topluluklarıyla birlikte inşa ederek ürünlerin tasarım ve üretim aşamalarında oluşan tüm detaylarının  son kullanıcıya ulaşmadan önce iyileştirilmesini sağlıyoruz. Hem var olan kanalları aktif bir şekilde kullanırız, hem de sıkça kullanıcılarımızla aramızda yeni iletişim kanalları oluşturuyoruz ve bu kanallardaki deneyimleri hakkında geri bildirimlerini arıyoruz.

En önemli değerlerimiz olan Merak, Tutku ve İnovasyon ekip ruhumuzu ve üretim kültürümüzü yansıttığı gibi Veloxia’da çalışmanın kişinin kendisine katmasını umduğumuz değerler. Veloxia ABD, Finlandiya, İsveç, Mısır gibi dünyanın dört bir yanından ekibine katılmış insanları da bu üç değer üzerinde buluşturan uluslararası yapısıyla büyümeye devam ediyor.